• Poplatky spojené so štúdiom

"Nerozmýšľaj nad cenou. Rozmýšľaj nad hodnotou."
        • Súkromná základná škola je financovaná z prostriedkov štátneho rozpočtu dotácie Ministerstva školstva vedy výskumu a športu SR, príspevku zriaďovateľa a iných zdrojov.

Príspevok na rozvoj školy, organizácie zriaďovateľa a vzdelávania je príspevok zákonného zástupcu študenta/rodiča za obdobie štúdia jeho dieťaťa. Príspevok je využívaný na rozvoj výchovno-vzdelávacích aktivít školy, inováciu a modernizáciu učební, kultiváciu sociálnych priestorov, zviditeľňovanie aktivít školy a výsledkov jej žiakov, podporu vzdelávacích aktivít a stimuláciu vzdelávacieho procesu.

• Zápisné na štúdum: 100 EUR (manipulačný poplatok, splatné jednorázovo v každom roku štúdia) - súčasťou je príspevok na poistné

• Príspevok na rozvoj školy, organizácie zriaďovateľa a vzdelávania*: 70 EUR/mesiac, pre školský rok 2017/2018

SPÔSOB ÚHRADY

• Účet zriaďovateľa IBAN: SK6202000000002680192251 (Všeobecná úverová banka, a.s.)

• Variabilný symbol: RODNÉ ČÍSLO DIEŤAŤA

• Konštantný symbol: 0308

• Špecifický symbol: MMRRRR

• Poznámka, správa pre prijímateľa: MENO PRIEZVISKO DIEŤAŤA a TRIEDA

* viac informácií súvisiacich s financovaním vo vzťahu k zabezpečeniu vzdelávania viď Smernica č. 1-2011/2012 o poplatkoch spojených s výchovno-vzdelávacím procesom (vzťahujúca sa k žiakom prijatým na štúdium pred 1.3.2013), Smernica č. 1-2012/2013 o poplatkoch spojených s výchovno-vzdelávacím procesom (vzťahujúca sa k žiakom prijatým na štúdium od 1.3.2013) a Smernica č. 2-2015/2016 o poplatkoch spojených s výchovno-vzdelávacím procesom (vzťahujúca sa k žiakom prijatým na štúdium od 1.9.2015).

• Umenie a kultúra
    • Lyžiarsky zájazd