• Informácie o strave

"V zdravom tele, zdravý duch."
        • Link pre elektronickú manipuláciu s osobným účtom na stravovanie

Stravovanie pre Vás zabezpečuje
          Súkromná výdajná školská jedáleň Solivar
          Prevádzka: Súkromná školská jedáleň ACEM , Petrovany
          tel.: 051/7797 006, 0918 899 065

Cena stravnej jednotky - žiaci
          1. stupeň - 1,01 eur/deň
          2. stupeň - 1,09 eur/deň
          nad 15. rokov - 1,19 eur/deň

Cena stravnej jednotky - zamestnanci
          1,19 eur/deň

Údaje potrebné k realizácií platby
          číslo účtu: SK03 1111 0000 0013 1408 3018
          VS: evidenčné číslo žiaka
          KS: 0308
          správa pre prijímateľa: meno žiaka, trieda

Prihlasovanie a odhlasovanie + výber jedla
          Internetová stránka: www.strava.cz alebo www.acem.sk /online objednávky/
          Zariadenie: 9540
          Prihlasovacie meno: uviesť podľa individuálneho stravníka
          Heslo: uviesť podľa individuálneho stravníka

Výdaj obedov od 11,30 hod. - do 14,30 hod.

Pokyny pre využívanie stravovacieho systému (platí od 1. 01. 2010)
          Identifikačný čip obsiahnutý v ISIC (ITIC) karte nahradzuje stravné lístky počas celej doby stravovania sa v jedálni. Priložením karty k čítačke, ktorá je umiestnená pri výdajnom okienku, systém obsluhe oznámi oprávnenosť výdaja a číslo (druh) objednaného jedla. Je dôležité preto ISIC (ITIC) si uschovať kartu a zabezpečiť ju voči zneužitiu. Prípadnú stratu je potrebné bezodkladne nahlásiť v kancelárii vedenia stravovacieho zariadenia (adresa viď vyššie). Pomocou stravovacieho informačného systému je možné odhlasovať sa zo stravy alebo po zverejnení jedálneho lístka zmeniť druh jedla. Prednastavený k odberu je OBED č. 1. Jedálny lístok bude zverejňovaný minimálne týždeň vopred, pričom je možné vybrať si z dvoch ponúkaných jedál pre všetkých žiakov ZŠ a GS a učiteľov a zamestnancov školského zariadenia. Systém Vás zároveň bude informovať o mesačných predpisoch a úhradách na Vašom stravovacom účte, ako aj o tom, kedy ste si objednanú stravu odobrali.

Zmeny (odhlásenie, výber jedla) je možné uskutočniť najneskôr do 10:00 hod. predchádzajúceho dňa. Odhlásenia budú zúčtované znížením predpisu v dvojmesačnej periodicite.

Platbu za stravu je potrebné uskutočniť najneskôr do 20-teho dňa mesiac vopred
          - trvalým príkazom z Vášho účtu
          - jednorazovou úhradou (priamy vklad v banke, prevodný príkaz, internet banking a pod.)
          - prípadne platba hotovosťou, ktorá sa bude uskutočňovať 2 dni v školskej jedálni našou pracovníčkou (dátum výberu bude vyvesený na informačnej tabuľke)

Postup
          Zaplatená alebo nahlásená strava, je označená zelenou fajkou, pri zmene si kliknete na obed č.2. Ak sa chcete odhlásiť kliknite na fajku a tá zmizne - takto sa z daného dňa odhlásite. Nezabudnúť  kliknúť na odoslať (na ľavo hore) - prípadne informácie sú v nápovede. Jedálny lístok bude zverejnený týždeň vopred a vy máte možnosť si vybrať z dvoch ponúkaných jedál.  Systém Vás taktiež bude informovať o mesačných úhradách na Vašom stravovacom účte. ZMENY (odhlásenie či výber jedla) je možné uskutočniť najneskôr DO 10:00 HODINY predchádzajúceho dňa. Odhlásenie budú zúčtované zníženým predpisu v dvojmesačnej periodicite.

Predplatné na nasledujúci mesiac alebo zmena budú zverejnené na internete a na výveske stravovacieho zariadenia.

Neodhlásený obed si môžete prevziať do obedára.

Tel. kontakt: 051/779 70 06, 0918 899 065
          Prevádzková: Katarína Galuščáková
          Súkromná školská jedáleň prevádzka: ACEM s.r.o. - vývarovňa Petrovany 230, tel.č.: 0918899065
          - dodávateľ stravy pre žiakov a učiteľov SGS a SZŠ Solivar